všetko v teple a spokojne

farebne zladený balíček pre spokojnú mamičku aj bábätko


 • Skladom
  Môžeme doručiť do:
  1.7.2022
€43,50
 • farba
Kategória: hotové darčekové balíčky
 

Vďaka tomuto farebne zladnému balíčku bude spokojná mamička aj bábatko ♥

 

A prečo? Mamička bude spokojná vďaka hebkej a hrejivej minky deke, ktorá udrží dieťatko v teple. 

Je ručne šita u nás, na Slovensku, z jednej strany je príjemná mäkká minky látka (láska na prvé pohladenie) 100 Polyester,
z druhej strany je bavlnený úplet (95% bavlna, 5% elastan) s certifikátom OKO-TEX STANDARD 100 CLASS I od európskeho výrobcu. Mamička môže striedať strany podľa toho, aká veľká zima príde (minky strana samozrejme hreje viac).
Minky strana je vždy jednofarebná, úpletová strana je vzorovaná - viď fotografie. 
Na úpletovej strane je našité srdiečko z minky, veľké cca 7x7cm

Rozmer deky: cca 70x100cm

Pred použitím odporúčame oprať, max. na 30°. Deka je ručne šitá, takže oproti fotografii môžete odhaliť mierne rozdiely.

 

Bábätko bude spokojné vďaka cumlíkom BIBS z prírodného kaučuku. A vlastne vďaka vlastnostiam tohto cumlíka bude spokohná aj mamička, veď pozrite:

BIBS sú zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí. Guľatý tvar cumlíka (tvar čerešne) je pre bábätká najprirodzenejší, upokojuje a podporuje ich sací reflex. Vďaka vzduchovému ventilu dieťa cumlík ľahko stláča a formuje v ústach, čím je zachovaný prirodzený vývin podnebia, zubov a ďasien detí.

Sacia časť je vyrobená zo 100%-ného prírodného kaučuku, ktorý je mimoriadne pružný a mäkký zároveň, odolný proti vytvoreniu trhlín a odštiepeniu malých kúskov. Ostané časti (krúžok a karička) sú vyrobené zo zdravotne nezávadného polypropylénu (PP). Cumlík je navrhnutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku bábätka. Okrúhly krúžok s vetracími otvormi má klenutý tvar, aby sa čo najmenej dotýkal pokožky okolo úst. Tým je zabezpečená cirkulácia vzduchu medzi cumlíkom a pokožkou bábätka a nevznikajú podráždenia.

 

A keď už drobca prestane baviť cmúľanie cumlíka, situáciu zachráni rozkošné zvieratko Tikiri. Je to vlastne hryzátko a hrkálka v jednom. 

Zvieratká nemajú žiadny otvor, ktorým by sa do vnútra mohla dostať vlhkosť, takže sú ideálne ako hračka do kúpeľa alebo hryzátko pri prerezávajúcich sa zúbkoch. A navyše má aj tieto super vlastnosti:

 • Ekologický, v prírode rozložiteľný materiál, bezpečný aj pre tie najmenšie bábätká
 • Ručne maľované netoxickými rastlinnými farbami
 • Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty ani žiadne iné škodlivé látky
 • Vhodné od narodenia
 • Vyrobené na Srí Lanke vo fair trade podmienkach
 • Vďaka ručnej práci je každé zvieratko jedinečné a prípadné drobné nerovnosti materiálu a odlišnosti v kresbe sú prirodzenou vlastnosťou

 

VARIANT BALÍČKA VYBERTE PODĽA FARBY DEKY. Cumlíky a zvieratko je doladené tak, ako vidíte na fotkách.
Ak máte záujem o inú kombináciu, môžete si balíček sami vyskladať v sekcii "všetko si nakombinuj / pre detialebo nám napíšte do poznámky, vyriešime to ;)

A tak, ako každý balíček, aj tento k vám dorazí v peknej krabici so stuhou a vnútri bude okrem tých super vecí, bude aj sprievodný list, v ktorom je všetko pekne opísané a vysvetlené, aby obdarovaná vedela, aké skvelé veci dostala a mohla sa tešiť ;)