všetko pre telo aj dušu

  • 1 z 3

balíček pre zrelaxované telo aj dušu


  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 1.7.2022
€36,50
Kategória: hotové darčekové balíčky
 

Doprajte svojej kamoške, mamičke, kolegyni relax, čo si zaslúži. 

 

Najprv nech si ide oddýchnuť na 30 minútovú akupresúrnu bio masáž v salóne Anybody v Bratislave.
Podľa toho, aký deň práve mala si môže vybrať z týchto možností:

  • viac energie - povzbudzujúca masáž, čo dobije baterky a poradí si aj s jarnou únavou (alebo akoukoľvek inou). Používa sa pri nej bio olej energy a ako aromaterapia bio lemon grass. 
  • čistá hlava - antistresová masáž, ktorá uvoľní a zbaví napätia. Používa sa pri nej olej bio relax a ako aromaterapia bio levanduľa
  • zdravé telo - detoxikačná masáž, ktorá podporí imunitu a pomôže odstrániť bolesť, prípadne pomôže so zdravotným problémom. Na masírovanie sa používa olej bio detox a na aromaterapiu bio eukalyptus.

 

A keď príde domov, môže si zapáliť krásne omamnú vôňu Pokoj v duši od Jemnô. Je to vôňa plná levandule, čo je láska od prvej iskry pri zapálení sviečky. Okrem toho, sviečky od Jemnô sú zdravé sójové a ručne odlievané do skla. 
Čistá váha vosku je 150 g, doba horenia je cca 40 hodín. 

 

Tak ako všetky darčekové balíčky, aj tento je zabalený v pevnej darčekovej krabici s vekom, previazanný je textilnou stuhou. Vnútri balíčka sa okrem poukážky na masáž a sviečky skrýva aj sprievodný list. V ňom nájde obdarovaná vysvetlenie aký skvelý darček dostala a ako ho použiť.