Tip

Všetko pre budúcu nevestu

  • 1 z 4

Rozlúčka so slobodou, na ktorú nezabudne ;)


  • Zvoľte variantSkladomSkladomSkladomSkladomSkladomSkladomSkladomSkladom
    Môžeme doručiť do: 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021
€79 €76 €68 €65 €72 €69 €61 €58 od €58
  • pridáme fotorekvizity?
  • a doplníme podväzok?
  • aj album na fotky?
Kategória: hotové darčekové balíčky
 

Balíček, ktorý obsahuje všetko potrebné na skvelú rozlúčku so slobodou, na ktorú budete rady spomínať ;)

Základ balíčka je kvetová čelenka od Magaely, aby bolo hneď jasné, ktorá kráska je budúca nevesta.

Neoddeliteľná súčasť balíčka sú úlohy pre nevestu, ktoré musí počas večera splniť. Je to 10 úloh, ktoré sú zábavné pre všetkých zúčastnených (aj pre nevestu). Nemusíte sa báť, nie su z kategórie zákerných, skôr odvážno-zábavných, pekne na seba nadväzujú a sprevádzajú vás večerom.

Pre zdokumentovanie večera prikladáme aj jednorazový fotoaparát. Fotoaparát je na film, úplné retro, takže je úplne in. Nebojte sa, fotiť s ním zvládnete, jednoduchý návod je priamo na ňom (šípky vás povedú, aj keby ste už nemali úplne triezvy úsudok).

 

Ďalšie predmety v balíčku sú voliteľné. Podľa nás spolu tvoria komletný balíček, necháme na vás, či si to myslíte aj vy ;)
Doplniť teda môžete nasledovné:

  • decentný saténový podväzok - nič vulgárne, dá sa použiť na rozlúčke na "označenie" nevesty, ale pokojne aj na svadbe, ak by sa zabudlo na "niečo modré" a "niečo darované"
  • fotorekvizity - 6 kusov veselých doplnkov na vypimpovanie vašich spomienkových záberov
  • krabička "album" na archiváciu nafotených fotografií

 

Ak by sa vám predsalen zdalo, že tu niečo chýba, skúste pozrieť balíček pre družičky, kde nájdete kvetované náramky od Magaely, ktoré sa hodia k nevestinej čelenke ;)

 

Balíček Vám pošleme pekne zabalený v pevnej krabici previazaný stuhou a vnútri nájdete okrem vymenovaných vecí aj sprievodný list, ktorý neveste vysvetlí aký super darček dostala a že ju čaká super rozlúčka so slobodou!

A keď sa náhodou chystáte rozlúčku absolvovať za hranicami a presúvate sa letecky, nezúfajte, krabica sa dá jednoducho rozložiť a opäť zložiť, takže všetko pohodlne prenesiete aj v príručnej batožine.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.